Programma, uitslagen en standen

CLUBS SEIZOEN 2019 / 2020  5e klasse 12

       

 

Competitie  Programma   
Datum  Tijd Wedstrijd Accommodatie Uitslag
2-11 12.30 DVOV 3 – Groessen 4 Sportpark de Pinkenberg (Rozendaal)   4-1
2-11 12.30 ESA 8 – VVO 3 Sportcentrum Rijkerswoerd ( Arnhem )    2-5 
2-11 14.30 Arnhemia 2 – SML 3 Sportpark de Bakenhof ( Arnhem )  9-2
2-11 14.45 Sc Westervoort 4 – DZC ’68 8 Sportpark Naederhuyse ( Westervoort )    3-1 
2-11 14.45 DVV 3 – AZ 2000 4 Sportpark Horsterpark ( Duiven )  14-0 
2-11 15.30 Fc Bergh 3 – VDZ 4 Sportpark Marinus van Rooijen ( ’s Heerenberg )   5-0
9-11 12.15 SML 3 – DVOV 3 Sportpark de Bakenberg ( Arnhem )   1-5 
9-11 12.30 VVO 3 – Arnhemia 2 Sportpark de Pinkenberg (Rozendaal)    3-2 
9-11 13.00 Groessen 4 – DVV 3 Sportpark Heggeakkers (Groessen)   1-5
9-11 14.30 AZ 2000 4 – Sc Westervoort 4 Sportpark Elderveld ( Arnhem )    2-6 
9-11 15.00 DZC’68 8 – Fc Bergh 3 Sportpark Zuid (Doetinchem)   AFG 
9-11 16.15 VDZ 4 – ESA 8 Sportpark ’t Cranevelt ( Arnhem )    1-3 
16-11 13.00 Groessen 4 – DZC ’68 8 Sportpark Heggeakkers (Groessen)   0-3 
16-11 14.00 VVO 3 – DVOV 3 Sportpark de Pinkenberg (Rozendaal)   3-2 
16-11 14.30 Arnhemia 2 – ESA 8 Sportpark de Bakenhof ( Arnhem )  6-4 
16-11 14.30 AZ 2000 4 – SML 3 Sportpark Elderveld ( Arnhem )   3-3 
16-11 14.45 Sc Westervoort 4 – Fc Bergh 3 Sportpark Naederhuyse ( Westervoort )   1-3 
16-11 14.45 DVV 3 – VDZ 4 Sportpark Horsterpark ( Duiven )  1-2 
23-11 10.45 Fc Bergh 3 – DVV 3 Sportpark Marinus van Rooijen ( ’s Heerenberg )  2-3 
23-11 12.30 ESA 8 – DVOV 3 Sportcentrum Rijkerswoerd ( Arnhem )  1-3 
23-11 12.30 DZC’68 8 – SML 3 Sportpark Zuid (Doetinchem)   3-2
23-11 15.00 VVO 3 – AZ 2000 4 Sportpark de Pinkenberg (Rozendaal)    7-2 
30-11 12.30 DVOV 3 – Fc Bergh 3 Sportpark de Pinkenberg (Rozendaal)   3-1
30-11 13.00 Groessen 4 – VVO 3 Sportpark Heggeakkers (Groessen)   5-1 
30-11 14.30 Arnhemia 2 – DZC ’68 8 Sportpark de Bakenhof ( Arnhem )  5-1 
30-11 14.30 AZ 2000 4 – VDZ 4 Sportpark Elderveld ( Arnhem )   AFG 
30-11 14.45 Sc Westervoort 4 – SML 3 Sportpark Naederhuyse ( Westervoort )   4-3 
30-11 14.45 DVV 3 – ESA 8 Sportpark Horsterpark ( Duiven )  5-1 
7-12 12.30 ESA 8 – Fc Bergh 3 Sportcentrum Rijkerswoerd ( Arnhem )  AFG 
7-12 13.00 Groessen 4 – AZ 2000 4 Sportpark Heggeakkers (Groessen)   GEST*
7-12 13.00 VVO 3 – Sc Westervoort 4 Sportpark de Pinkenberg (Rozendaal)   3-4
7-12 14.15 DZC ’68 8 – DVOV 3 Sportpark Zuid (Doetinchem)   4-1 
7-12  16.00  VDZ 4 – Arnhemia 2 Sportpark ’t Cranevelt ( Arnhem )    0-5 
7-12 16.15 SML 3 – DVV 3 Sportpark de Bakenberg ( Arnhem )  2-3 
14-12 13.15 DZC ’68 8 – VDZ 4 Sportpark Zuid (Doetinchem)   0-1 
25-01 14.00 AZ 2000 4 – VDZ 4 Sportpark Elderveld ( Arnhem )    
25-01 15.00 DZC ’68 8 – Fc Bergh 3 Sportpark Zuid (Doetinchem)    
1-02 12.30 DVOV 3 – AZ 2000 4 Sportpark de Pinkenberg (Rozendaal)    
1-02 12.30 ESA 8 – SML 3 Sportcentrum Rijkerswoerd ( Arnhem )   
1-02 14.30 Sc Westervoort 4 – VDZ 4 Sportpark Naederhuyse ( Westervoort )    
1-02 14.30 Arnhemia 2 – Groessen 4 Sportpark de Bakenhof ( Arnhem )   
1-02 14.45 DVV 3 – DZC ’68 8 Sportpark Horsterpark ( Duiven )   
1-02 15.30 Fc Bergh 3 – VVO 3 Sportpark Marinus van Rooijen ( ’s Heerenberg )   

*Wedstrijd Groessen 4 – AZ 2000 4 bij stand van 8-0 gestaakt wegens wanordelijkheden. 

  STAND             2019/2020            
  Team Gespeeld  Winst  Gelijk Verlies Punten  Doelsaldo + / –
1 Sc Westervoort 4 10 9 0 1 27 +19 40-21
2 Arnhemia 2 10 8 0 2 25 +25 46-21
3 VVO 3 11 8 0 3 24 +14 41-27
4 FC Bergh 3 9 6 1 2 19 +14 26-12
5 DZC ’68 8 10 6 0 4 18 +4 20-16
6 DVV 3 11 6 0 5 18 +18 41-23
7 DVOV 3 11 6 0 5 18 +8 32-24
8 SML 3 11 2 3 6 9 -7 28-35
9 ESA 8 10 2 1 7 7 -13 19-32
10 VDZ 4 9 2 0 7 6 -29 7-36
11 Groessen 4 9 1 2 6 5 -14 14-28
12 AZ 2000 4 9 0 1 8 1 -39 13-52

 

ALLE UITSLAGEN                       
  Arn

hemia

2

AZ 2000 4 FC Bergh 3 DVOV 3 DVV

3

DZC ’68

8

ESA

8

Groes-

sen 

4

SML

3

VDZ 4 VVO

3

Wester

voort 

4

Arnhemia 2   6-2 5-4 5-1 6-4 9-2
AZ 2000 4 1-7 2-3 3-3 2-6
FC Bergh 3 4-1 3-0 2-3 1-1 5-0
DVOV 3 1-4 3-1 0-1 4-1 3-1
DVV 3 14-0 5-1 1-2 3-4 1-2
DZC ’68 8 3-1 4-1 4-1 3-2 0-1
ESA 8 1-3 0-1 2-2 2-5 3-4
Groessen 4 0-3 1-2 1-5 0-3 5-1
SML 3 1-5 2-3 3-0 3-3 1-4
VDZ 4 0-5 1-3 0-7 1-7 1-5
VVO 3 3-2 7-2 2-5 3-2 2-0 3-4
Sc Westervoort 4 1-3 6-3 3-1 5-1 4-3
  TEAMSTATISTIEKEN

 STAND  2019 / 2020

       
Nummer Speler Gespeeld Goals Assists Totaal
18  Roel ‘Princess’ Cosijnse  13 13 5 18
14  Brian ‘Brietje’ Donderwinkel  9  4 12 16
22 Lauren ‘Tucci’ Verver  14 5 2 7
20  Marik ‘Matavz’ de Jongh  7  4  2 6
Luuk ‘Lukiñho’ Motshagen  12 3 3 6
2 Boy ‘Pinda’ Nefkens 9 2 3 5
12 Chiem ‘Ándré’ Kock 8 4 0 4
19 Kevin ‘Kef’ Gunsing 11 4 0 4
3 Sander ‘Mooisander’ Schollen  12 1 3 4
21 Jasper ‘Broccoli’ Staring 12 3 0 3
15 Patrick ‘Patjûh’ Begemann  3  2  0 2
23 Hidde ‘van Beek’ Sonneveld 4 2 0 2
 5  Tim ‘Dikke Prins’ Willemsen  12 0 2 2
11 Sam ‘Sammie’ Reijnen 3 1 0 1
16 Luca ‘Beer’ Geurds 5 0 1 1
7 Koen ‘Karsdorp’ Krechting 9 1 0 1

 

                                  

Bekercompetitie 2019/2020   Zaterdag Groep 1, 36

      

 

Wedstrijdprogramma     1e Ronde  
Datum  Tijd Wedstrijd Accommodatie Uitslag
31-8  14.00 uur vv Dieren 4 – Zelos 4 Sportpark Het Nieuwland ( Dieren )  2-2 
31-8  14.30 uur  VVO 3 – Be Quick Z. 2  Sportpark de Pinkenberg ( Rozendaal ) 4-2
7-9  12.30 uur  Be Quick Z. 2 – vv Dieren 4 Sportpark Zuidveen ( Zutphen )  13-1 
7-9  15.00 uur  Zelos 4- VVO 3  Sportpark de Pol ( Zelhem ) 4-2 
14-9 12.30 uur  Be Quick Z. 2 – Zelos 4   Sportpark Zuidveen ( Zutphen ) 8-1
14-9 14.00 uur  vv Dieren 4 – VVO 3 Sportpark Het Nieuwland ( Dieren ) 1-2

 

STAND  Beker       2019/2020            
Team Gespeeld  Winst  Gelijk Verlies Punten  Doelsaldo Klasse
1 Be Quick Zutphen 2  3  2  0  1  6  23-6  4
2 VVO 3 3 2  0 1 6  8-7  5
3 Zelos 4  3 1  1  1  4  7-12  5
4 vv Dieren 4 3  0  1 2  1  4-17  5